З 11.04 по 18.04.2016 року в школі проходив тиждень географії  
(Пугач Р. І., Шевчик Л. П., Оліферчук О. С.).

Почався тиждень з лінійки, де було оголошено план роботи, заходи та очікувані результати. В роботу Тижня були включені учні 6 – 11 класів. Кожен клас був окремою командою під назвами: 6 – команда Колумба, 7 – команда Лівінгстона, 8-А – команда Тасмана, 8-Б – команда Белінзгаузена, 9 – команда Магелана, 10 – команда Кусто, 11 – команда Вернадського. На лінійці були оголошені конкурси на географічне фото «Моє рідне село» та географічний малюнок «Збережемо планету для нащадків».

Кожного дня працювала географічна пошта: зранку по командах роздавалися листи із завданнями (1 – нанести на контурну карту, яка висіла в кожному класі, географічний об’єкт, який описаний в завданні; 2 – анаграма), в кінці дня листи поверталися.

Був проведений командний конкурс розв’язування кросвордів «Подорож в країну Кросвордію»

Протягом Тижня були проведені вікторини «Всезнайко» (9-11 класів), «Юні ерудити» (6-8 класи), «Робота з картою засобами ІКТ» (8-11 класи), гра «Робота з картою засобами ІКТ» (8-11 класи), конкурси «Стежками Лесі Українки» та «Кмітливі картографи», географічна подорож «Рекорди материків» та КВК «Я люблю Україну» (8-9 класів).

Всі команди прийняли активну участь та проявили велику зацікавленість.       

       У кінці тижня всі команди були нагороджені грамотами відповідно до результативності в конкурсах та вікторинах. Грамоти отримали й окремі учні, відзначені в одиночних конкурсах.

 

Переглянути фотографії

з 15.02 по 19.02.2016 року проходив тиждень соціально-психологічної служби ( Мельник Н. В., Кузьмич О. Д.). Упродовж тижня  проведено багато цікавих заходів.

    Почався тиждень із загальношкільної лінійки. Учні й педагоги дізналися, що вивчає психологія. Про початок тижня свідчили мудрі висловлювання про людину і людські стосунки, які зацікавили не тільки педагогів, але й учнів. Різноманітні вислови були на дверях всіх класних кімнат.

    У першому класі відбулася подорож у світ казки, де учні ознайомилися зі змістом казки «Карлик Ніс» В.  Гауфа. Після обговорення діти перетворилися на головного героя й випробували всі свої здібності до вловлювання запахів фруктів і овочів. Учні з 6 по 11 класи, збираючи інформацію для відповідей у грі «Слідопити», «вихором проносилися» шкільним коридором. Щоб впоратися із завданням, необхідно було виявити організованість, кмітливість, перебороти сором’язливість, тому, що за відповідями потрібно було звертатися до вчителів і техперсоналу.

      Протягом усього тижня працювала «Скринька довіри», де  вихованці  листуватися між собою і з педагогами. Увесь тиждень учні «відривалися» на «паркані відвертості», на якому писали різні вислови, фрази, наприклад, «Справжнім дзеркалом наших думок, є наше життя», «Що таке щастя».

     Для молодшої школи було підготовлено «Веселку настрою», де діти й учителі на початку і в кінці навчального дня мали обрати колір, який би відповідав їхньому настрою. Підсумки були приємними: діти, попри втому йшли зі школи з позитивним настроєм. Учні 3-4 класів старанно працювали над завданнями в інтелектуальному конкурсі з психології. Завдання були спрямовані на увагу, пам’ять, мислення. Учні 2-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків на тему «Що таке щастя?», 5-8 класи - у конкурсі плакатів «Ми за здоровий спосіб життя». У 8АБ класах був проведений тренінг «Ти – цілий світ», а також психологічний КВК. 

       У кінці тижня активні учасники та переможці заходів були нагороджені грамотами.

 

Переглянути фотографії

 

Вшануймо пам'ять Героїв Небесної сотні

19.02.2016р. учні та вчителі зібралися на загальношкільній лінійці-реквієм, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час XXI століття на Майдані Незалежності у місті Києві під час революції Гідності. 

«Рости, живи, пам’ятай!». Такими словами розпочали лінійку-реквієм за героями України.

Класними керівниками 1-11 класів було проведено виховні години, уроки мужності, інформаційні хвилинки, усні журнали про Героїв Небесної сотні з використанням фото та відео матеріалів тих скорботних подій.  

Шкільним бібліотекарем було організована виставка буклетів «20 лютого — День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні».

Кожен запалив свічку пам’яті, яка буде даниною поваги тим, хто навічно пішов від нас, але залишився у наших серцях! Слава Україні! Героям Слава! Слава Небесній Сотні! Світло цих свічок нехай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Адже вони повинні жити в нашій пам’яті.

 

ЗДВР Шевчик Л. П.

 

Переглянути фотографії

 

«Зорепадом летять роки..».

Щороку  школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіні на вечір –зустріч. Щоб повернутися  у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі.

Так 06.02.2016 року в школу були запрошенні учні 1986,1996,2006 років.  Випускники мали можливість поспілкуватися із своїми однокласниками, вчителями, пригадали прожиті роки у школі, пройшлися шкільними коридорами, класами, посиділи за  своєю партою.  Ніби голубими птахами злітали у залі задушевні, щирі слова привітань. Хвилююча мелодія пригадала випускникам їх щасливі, романтичні шкільні роки.

ЗДВР Шевчик Л. П.

 

Переглянути фотографії