03.12.2014 р. в ЗОШ с. Піщане було проведено свято "Повір у себе" для дітей з обмеженими можливостями. Мета заходу - сформувати почуття милосердя та солідарності з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, виховання толерантнісного ставлення, підтримки, співчуття до інвалідів. 

    На захід були запрошені діти-інваліди та їх батьки. З дітьми були проведені різні конкурси, фокуси. 

    Своїм мистецтвом жити та виховувати  дітей з обмеженими властивостями поділились батьки: Вовч В. І., Оліферчук Ж. П. 

    Для дітей-інвалідів у школі була проведена "Акція доброти", в якій взяли участь учні та вчителі школи. За зібрані кошти були придбані подарунки для учасників свята.

22 жовтня 2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Піщане відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з ключової теми:

1. «Школа І і ІІ ступенів в контекстів в нових Державних стандартів початкової      і середньої освіти.»

2. «Організація самоосвіти педагога.»

    Учасниками семінару були ЗНВР, ШПСК (секція ЗНВР).

Актуальністю і новизною досліджень було:

-         вивчити і дослідити важливість самоосвіти в підвищенні кваліфікації і розвитку педагогічної майстерності, в удосконаленні навчально-виховного процесу;

-         теоретично обґрунтувати проектований результат самоосвітньої діяльності, практично довести новизну в  оригінальному розв’язанні питань в самоосвіті.

Мета семінару:

Визначити шляхи реалізації творчого потенціалу вчителя з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу; роль самоосвіти у підвищенні майстерності педагогів.

Розглянути та дослідити проблему самоосвітньої діяльності педагога, розкрити суть, основні характеристики цього поняття; чинники, підходи, засоби, технології, організації самоосвіти; організацію керівництва самоосвітою вчителів з боку адміністрації школи.

    Учасники семінару ознайомилися з навчально-матеріальною та науково-методичною базою закладу, яку продемонстрував директор школи Демидюк Степан Савелійович. Відвідано чотири показових уроки: урок читання «Лисичка сестричка» Українська народна казка. Повтор у казці» (Савонюк Людмила Андріївна, вчитель початкових класів); урок математики «Таблиці множення числа 8 і ділення на 8. Задачі на знаходження четвертого пропорційного» (Шпанчук Руслана Іванівна, вчитель початкових класів) ; урок української літератури. Зв’язне мовлення «Складання української казки» (Приходько Наталя Василівна,  вчитель  української мови та літератури) ; урок християнської етики «Слухати і приймати слова правди. «Притча про сіяча»» (Демидюк Зоя Адамівна, вчитель світової літератури)

     Заступник директора з НВР Федік Людмила Іванівна розкрила тему «Організація самоосвіти педагога», наголосивш на змісті і принципах самоосвіти; технологію організації самоосвіти;  розказала, як здійснюється керівництво самоосвітою  вчителів з боку адміністрації навчального закладу, а також розкрила роль самоосвіти у підвищенні майстерності педагогів. Учасники семінару мали можливість переглянути відео-фрагменти уроків, проведених у рамках шкільного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

    Майстер-клас «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» показав Пугач Роман Іванович, вчитель географії, лауреат обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2014». Він  розкрив алгоритм роботи над індивідуальною науково-методичною темою.

    Через презентацію «Самоосвіта – запорука творчого успіху» було представлено   досвід вчительки світової літератури Пікуль Людмили Іванівни з питання «Компаративістика на уроках світової літератури» та вчительки німецької мови Оліферчук Наталії Степанівни «Розвиток комунікативних навичок засобами інтерактивних технологій на уроках німецької мови».

    Практичним психологом  Мельник Ніною Володимирівною проведено заняття з елементами психологічного тренінгу «Удосконалення самоосвіти вчителя», завданням якого було допомогти педагогам в організації професійного самовдосконалення й самоосвіти, розроблені  пам’ятки для кожного учасника семінару.

   Також учасники семінару відвідали позакласний захід «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно», який підготували заступник директора з виховної роботи  Шевчик Людмила Павлівна та вчитель музики Антончук Альона Володимирівна. Мета заходу: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, виховання любові до рідного краю, поваги до його історичного минулого і сучасного.

 

 

Насамкінець роботи семінару було «відтворено» дерево «Калейдоскоп ідей та пропозицій»

Учнівське самоврядування в нашій школі

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. 3 жовтня 2014 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Метою заходу – пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління. У Дні учнівського самоврядування взяли участь 10-11 класи. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем. Директором школи був учень 11 класу Приймак Анатолій Анатолійович,  заступником з НВР Кузьмич Діана Володимирівна. День розпочався з наради, яку провів директор. Кузьмич Діана ознайомила з планом учнівського самоврядування. Завершився День з святковим привітання всіх вчителів школи, які підготовили учні.

Голуб миру

21 вересня 2014 року в нашій школі відбулася Всеукраїнська Акція Голуб миру. Школярам було запропоновано згуртуватися та створити на шкільному майданчику  живу фігуру «Голуб миру» - одна з найбільш відомих символів цього дня