21 грудня 2015 року в школі пройшло засідання методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури. З доповіддю на тему «Формування культурних і компаративних компетентностей на уроках зарубіжної літератури» виступила голова  МО вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Полиці Боснюк Катерина Павлівна. В обговоренні взяли участь вчителі шкіл округу.  Відкриті уроки провели вчителі Демидюк З. А. та Пікуль Л. І.Урок Пікуль Л. І. «У полоні честолюбних мрій та згубних теорій» у 10 класі був присвячений компаративному аналізу літературних образів Жюльєна Сореля та Радіона Раскольникова  (за романами Ф. Стендаля «Червоне і чорне» та Ф Достоєвського «Злочин і кара». На уроці були використані інтерактивні прийоми роботи («Ваша думка», «Діаграма Венна», «Обери позицію»), метод очікування, музична пауза, яка не тільки підсилила ідейне спрямування уроку, а й мала великий вплив на формування морально-естетичних почуттів учнів.  Весь урок супроводжувався демонстрацією комп’ютерної презентації та відеофрагментів. 

Урок Демидюк З. А. був проведений в 11 класі на тему «Життєвий і творчий шлях Гійома Аполліонена. «Міст Мірабо», «Зарізана голубка й водограй», «Лорелея». Був проведений компаративний аналіз віршів Аполліонена та Гейне. На уроці були використані комп’ютерні презентації, відеоматеріали, рефлексивна вправа «Кольоротерапія». Вивчення творчості Гійома Аполліонена супроводжувалося комп’ютерною презентацією, яку підготував учень Оліферчук Владислав. Перевірку домашнього завдання було проведену у формі гри «Що? Де? Коли?». Звучали вірша напам’ять. Великий виховний вплив на учнів при аналізі каліграми «Зарізана голубка і водограй» мало повідомлення вчительки про Жертви АТО на Сході України. 

 

Переглянути фотографії

 

З 1 по 7 грудня у нашій школі проходила виставка робіт у техніці цунаші канзаши. Її підготували учасники гуртка "Сувенір" (учні 6-8 класів) під керівництвом Кузьмич М. В. Під час виготовлення робіт гуртківці проявили  свої творчі здібності, уміння та фантазію. 

Участь школярів у Всеукраїнській акцій «Запали свічку». Вшанування пам’яті жертв голодомору українців у 1932-1933 рр.

 

 

 

 

 

 

 

Переглянути фотографії

26 листопада 2015 року у районний будинок культури з'їхались вокалісти з усіх шкіл району, щоб прийняти участь у конкурсі "Срібні дзвіночки". Нашу школу представили Смаль Світлана (учениця 8-А класу) та Деркач Софія (учениця 3 класу). Хоча вони і не здобули перемоги, але гідно представили рідну школу. Діти отримали масу позитивних емоцій від концерту.

     

 

Переглянути фотографії

З 23.11 по 27.11.2015 року пройшов Тиждень основ безпеки життєдіяльності школярів. В рамках Тижня пройшли  різноманітні заходи на знання правил дорожнього руху, поводження під час подорожі до лісу, під час збору грибів та лікарських рослин, практичні заняття при наданні першої долікарської допомоги.

 

План проведення Тижня основ безпеки життєдіяльності

 

Переглянути фотографії

18 листопада 2015 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Піщане відбувся семінар практичних психологів з теми «Психологічний супровід становлення підлітка». Після урочистої зустрічі гостей педколективом та учнями школи учасники семінару ознайомилися з історією школи, яку презентував директор школи С. С. Демидюк.

У ході роботи відбувся круглий стіл на тему «Підліток. Який він? Особливості роботи», де практичні психологи обмінялися досвідом про виховання підлітків. Змістовну і цікаву годину психолога на тему « Твої життєві цінності» з учнями 9 класу та за участі батьків і вчителів провела практичний психолог Н. В. Мельник. Участь взяли три групи: «Опора» - батьки, «Наставники» - вчителі, «Молодість» - учні. Під час заняття учасники розв’язували модельні ситуації, працювали над вправами «Відкрите серце», «Щаслива дитина», жваво обговорювали проблемні ситуації, малювали на кавовій гущі. Психологом було прокоментовано притчі про цінності життя і надані поради про вихід зі складних життєвих ситуацій. 

 

 

Переглянути фотографії

З 1 по 31 жовтня в нашій колі проходив Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки. Проходив під гаслом «Виховуємо громадянина - патріота України». Тепер як ніколи потрібні нові шляхи до виховання патріотизму. Важливо щоб шкільна бібліотека стала осередком становлення громадянина – патріота України. Виконуючи виховну функцію, шкільна бібліотека застосовує різноманітні форми та методи патріотичного виховання, які сприяють формуванню патріотичних почуттів та громадянської самосвідомості учнів шляхом залучення їх до читання, виховання любові до книги, рідної мови, культури, держави. У рамках місячника були організовані різні заходи: усний журнал «Моя країна - Україна», тематичні виставки «Державні символи України», «Мій край – частина України», бібліотечні уроки, інформаційні хвилинки. Взяли участь у місячнику і класні керівники.

 

План проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

 

 

Переглянути фотографії

22 жовтня 2015 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Піщане відбулися змагання «Козацький гарт». Крім місцевої команди були присутні команди сусідніх шкіл: Боровне, Гути-Боровненської, Полиць, Великого Обзира, Верхів. За підсумками змагань перше місце було закріплене за командою ЗОШ с. Боровне. Друге місце здобула команда ЗОШ с. Гута Боровненська, третє – команда ЗОШ с. Великий Обзир. На четвертій та п’яті позиціях опинилися  відповідно команди шкіл Піщаного та Полиць. Призери були нагороджені грамотами дирекції  школи.Переглянути фотографії

21 жовтня 2015 року на базі школи с. Піщане відбулося чергове засідання кущового методичного об'єднання вчителів географії, економіки та природознавтсва. Тематика засідання "Формування картознавчої компетентності учнів на уроках географії". Були проведені уроки географії у 7 класі (вчитель Шевчик Л. П.), економіки в 11 класі (вчитель Пугач Р. І.). На засіданні були присутні вчителі шкіл Верхи, Великий Обзир, Полиці, Гута Боровненська, Оленине. Було проведено вступне діагностування краєзнавчої компетентності вчителів, обговорено питання створення  краєзавчого куточка в школі, започатковано створення дидактичної бази по формах роботи з картою.

 

Переглянути фотографії

 

Зустріч учнів школи з учасником АТО

Нещодавно 25 вересня 2015 року у загальноосвітній школі с. Піщане відбулася довгоочікувана зустріч. У школі знали, що в зоні АТО перебуває  випускник - Демидюк Роман Степанович.

Нарешті відпустка – зустріч з рідними, друзями, а також зустріч в школі. В затишному 8-Б класі зібрались учні та класні керівники. 

Запитання за запитанням – і перед присутніми вимальовувався образ молодої людини, якій довелось пізнати справжню війну, жити в екстремальних умовах. Відчувалось, що Роман Степанович  у своїй розповіді як справжній військовий турбується про вразливі дитячі душі та серця. Скільки йому довелося пережити за ці  дні і ночі! Але у спілкуванні з учнями він намагався не акцентувати увагу на побаченому й пережитому.

Родзинкою зустрічі стала презентація для школярів, в якій він розповів про свій військовий шлях, про нелегкі бойові будні, показав засоби особистого захисту, а також, дав можливість відчути їх вагу на собі. 


Як передбачає основна мета виховного заходу  - обов’язково залишити автограф у душах дітей від зустрічі із гостем. Безперечно, таке спілкування надовго збережеться у пам’яті. Адже діти мали можливість побачити справжнього патріота, захисника нашої землі. До зустрічі також готувалися й учні 8-Б класу та класний керівник  Демидюк С.Г.: писали листи, у вигляді голубів ( в кожному листі прохання «Поверніться живими!»), воїнам-захисникам, які Роман Степанович чемно обіцяв передати нашим героям. Із словами вдячності до гостя  звернулися і присутні класні керівники інших класів, побажавши йому мирного неба, адже незабаром він знову повертається на передову.

Після зустрічі, розходитись ніхто не поспішав. Хтось особисто підходив і дякував герою за його відданість своїй землі, хтось подумки звертався до Бога, щоб вберіг його. 


Класний керівник 8-Б кл. Демидюк С.Г.


У вересні у ЮДЮТ м. Каменя-Каширського проходив районний конкурс аплікацій иа тему "Я - майбутнє моєї країни". Члени гуртка "Сувенір" під керівництвом Кузьмич М. В. підготували аплікацію з тканини. За результатами конкурсу вони здобули 3 місце і були нагороджені грамотою відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації.

«Хай буде мир на всій землі!» Під таким гаслом 21.09.2015 року в школі пройшла акція «Голуб миру». Усі учні школи на шкільній площадці створили живу фігуру голуба. Метою святкування дня миру було  привернути  уваги  дітей до цінностей поняття  миру в наш час, донести до школярів, що таке мирне життя, благополуччя і по-справжньому світле майбутнє. В акції взяли участь учні 3-11 класів та вчителі школи.


Уже традицією стало в нашій школі на початку навчального року проводити Олімпійський тиждень, який тривав з 07.09. по 13.09.2015 року. Розпочався тиждень зі святкової лінійки, на якій діти урочисто проспівали Гімн України.  У рамках тижня було проведено спортивні ігри, змагання, естафети:

- біг на дистанцію 1000 м. (дівчата), 1500 м. (хлопці). Перемогли Мельник Роман (8-Б кл), Гноянець Мирослава (8-А кл.);

- легкоатлетичні – біг 60 м. (.);

- стрибок у довжину з розбігу; 

- метання малого м’яча на дальність з розбігу.

 Класні керівники  та класоводи також активно включалися у проведення Олімпійського тижня: по класах проведено інформаційні хвилинки «Видатні олімпійці».

Найактивнішими учасниками Тижня стали учні Кузьмич Іван, Гноянець Мирослава, Смаль Світлана (8-А кл.), Мельник Роман (8-Б кл.), Пікуль Катерина, Федік Юлія (7 кл.), Усік Ярослав (11 кл.).

Переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

 

Переглянути фотографії


Ось і покликав перший дзвінок на шкільний урок.

Традиційно початок осені – це свято, яке не знайдеш в жодному календарі, свято першого дзвоника. Ранок шкільного подвір’я після довгих літніх канікул наповнився мелодійними звуками, дзвінким щебетом дітвори. Особливим і визначним у житті він став для малих першачків, які вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він був для одинадцятикласників, котрі через рік покинуть стіни рідної школи.

Новий навчальний рік стартував з першого уроку. У першокласників він звучав так: «Ой, веселе свято в нас. Ми прийшли у перший клас», у старшокласників –  «Хай квітне щаслива моя Україна».

 

Переглянути фотографії