Свято останнього дзвоника... Цього дня і дорослі, і діти стають якимось незвичайними: усміхненими, веселими, добрішими. Хтось метушиться, хтось у чеканні розглядає всіх і усе, хтось сумує - за порогом цієї днини щось нове...

Сонячного передлітнього дня 26 травня 2017 року на подвір'ї школи пролунав останній дзвінок. Для семи випускників він лунав прощальною мелодією, адже він перервав той ланцюжок незабутніх шкільних буднів, уроків та перерв, сповістив про кінцеву зупинку шкільного життя.  Хтось чекав канікул. І вони настали. Про це переконливо засвідчив щедрий урожай нагород, який здобули наші учні і про які урочисто оголосив директор школи Демидюк С. С. Святковий настрій підтримали гості: начальник відділу освіти Пась В. І., сільський голова Смаль Р. П., настоятель місцевого православного храму Отець Миколай, лісничий Боровненського лісництва Левосюк В. М. Напутні слова прозвучали від класного керівника 11 класу Заєць В. В., їхньої першої вчительки Дівончик К. В., батьків.

 

 

 

Переглянути фотографії

 

 З 07 по 09  червня 2017 року учні школи взяли участь у районному зльоті-змаганні серед учнівської молоді в урочищі Озюрко Камінь-Каширського району. Школу представляли дві команди: молодша (Кузьмич І., Оліферчук М. (9А клас), Шпанчук Р., Бігун Б. (9Б клас), Пікуль К., Заєць Ю. (8 клас), Юянець Д. (7 клас) та старша (Супрунюк Б., Оліферчук Д., Пікуль І. (10 клас), Шептур В. (9А клас), Приймак К., Федік Р. (9Б клас). Команди брали участь в усіх видах запланованих змагань: 

  • в'язання туристичних вузлів;
  • смуга перешкод;
  • комбінований туристсько-краєзнавчий маршрут;
  • чотирьохетапна естафета зі спортивного орієнтування у заданому напрямку.

В останньому виді змагань обидві наші команди зайняли ІІІ місця. 

 

 

 

Переглянути фотографії

 

         Здоров’я  – це дар. Його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує

своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

       З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у загальноосвітній школі с. Піщане  пройшов День здоров’я.

       Учні дуже чекали цього Дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях,

поспілкуватись і подихати свіжим повітрям.

      Він включав в себе різні заходи, що були спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я. Діти взяли участь у конкурсі малюнків присвячених

«Дню здоров’я». Шкільна медсестра провела бесіду з найменшими школярами на тему «Шкідливість харчових добавок».

     На шляху до перемоги командам належало пройти кілька етапів, першим з яких стала змішана естафета (спортивне орієнтування).

     Діти і вчителі позмагалися в спритності, кмітливості. Мірялись силою у різних змаганнях:  розгинання і згинання рук в упорі(з чудовим результатом переміг учень 9-Б класу Смаль Роман) , підняття тулуба в сід з положення лежачи (переміг Кузьмич Іван учень 9-А класу), стрибок у довжину з місця (найкращий результат серед хлопців показав учень10 класу Супрунюк Богдан, серед дівчат – Смаль Світлана Учениця 9-А класу), перетягування  каната (переможцями виявились хлопці 9-Б класу), стійка на руках (найсильнішим в цьому виді змагань виявився Оліферчук Дмитро учень 10 класу) , армреслінг (найсильнішою  з дівчат виявилась учениця 8 класу Федік Анна, а з хлопців Супрунюк Богдан учень 10 класу), шашки (в цьому виді змагань багато вчителів  із задоволенням взяли активну участь), спортивне орієнтування ( І місце здобув 9-А клас, ІІ місце 9-Б, ІІІ місце 10 клас)

     Учні і вчителі взяли активну участь у проведенні  Дня здоров’я. Він завершився  урочистою лінійкою з врученням грамот, додому всі пішли з позитивними емоціями і масою задоволень. Відповідальним за проведення Дня здоров’я був вчитель фізичної культури Приходько С. В. (07.04.2017рік)

 

 

 

Переглянути фотографії

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням,паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг. 

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова – привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Теплі слова побажання і привітання, пісні приготували і старші учні. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. Вони були ведучими. Представили джентельмен- шоу для шановного жіноцтва. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчини і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

 

                                                

 

 

Переглянути фотографії

    З 1 по 7 березня 2017 року було проведено тиждень історії в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Піщане Камінь-Каширського району Волинської області. 

    Тиждень історії проходив під гаслом «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам із минулого».

    Впродовж тижня пройшло багато цікавих і змістовних заходів. Серед них заочна подорож «Сім найбільших чудес світу» для учнів 6 класу. Гра «Ерудит» для 7 класу та вікторини «Найкращий історик» для 10 класу і «Знавці історії» для 11 класу. Захоплюючі тематичні бесіди в 5-11 класах.

      Проведені заходи стали засобами всебічного розвитку дітей і їх здібностей, викликали позитивні емоції, наповнили життя шкільного дитячого колективу цікавим змістом.

     Пізнання історії відбулося у формах, не схожих на звичайне навчання: тут і фантазія дітей і самостійний пошук відповідей і новий погляд на відомі вже явища та факти. Але найважливіше це те, що за бажанням та ініціативою самих учнів в ігровій, нестандартній формі відбулося повторення історичного матеріалу через конкурс кросвордів, ребусів та головоломок.

    Мудрість історії полягає в тому, щоб ми пам’ятали про багатовікову боротьбу наших предків за право на гідне життя, народ буде жити, нація буде існувати, адже історичний досвід минулого – це досягнення і прорахунки наших предків. Ці всі завдання стоять перед сучасною школою, де історія – один з найголовніших шкільних предметів. Це підтвердили учні своїми творами-есе « Я українець!Пишаюся своїм народом». 

  На завершальному етапі тижня історії був проведений конкурс малюнків «Європейський вибір України» та підбито підсумки і нагороджено активних учасників, переможців.

 

 

                                                

 

 

Переглянути фотографії

24 лютого 2017 року у школі відбулася зустріч, присвячена вшануванню учасників АТО на сході України на тему:“ Спасибі вам і роду Вашому за мир”. 

Смутно і печально нині в Україні. Здригається земля на сході нашої Вітчизни від вибухів, плачуть діти, ридають матері. І це все діється в XXI столітті. Хочеться, щоб кожен зрозумів, що це моя земля, мій народ і з гордістю сказав:“ Я – патріот України”.

На зустріч було запрошено жителів села, які по-справжньому люблять Україну і захищають її. Це Степан Дмитрович  Шпанчук  та Вадим Анатолійович Мельник. Нещодавно вони повернулися із зони бойових дій, а тому в їх пам`яті ще свіжі рани від пережитих жахіть. Сьогодні вони повернулися додому, але подумки все одно зі своїми побратимами.

Учасники АТО розповіли про своє життя та бойові будні на сході України. Розмова велася тихо і щиро. Вони розповіли, що саме любов до рідної землі, до батьків та сім`ї допомагала подолати труднощі, що героєм може стати кожен, хто любить свою землю, свій народ.

Для гостей учні підготували музичне вітання та слова вдячності за їх мужність, патріотизм і відвагу. Кожен школяр на пам`ять про зустріч сфотографувався з патріотами свого села і зрозуміли, що є ким пишатися і на кого рівнятися.

Учасники зустрічі побажали всім мирного неба над головою, і хай Господь дарує  многії літа для нашої неньки – України.

                                                

 

 

Переглянути фотографії

Проведення лінійки-реквієм, приуроченій вшануванню пам’яті Небесної Сотні

20.02.2017р. в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Піщане відбулась лінійка-реквієм, присвячена пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Педагоги-організатори школи (Демидюк Т. С., Оліферчук О. С.) з учнями  9-А та 11 класу підготували гарні промови, вірші, презентації, які передали всю біль сумної трагедії. В пам’яті дітей і вчителів назавжди залишиться спогад про людей, які поклали життя за рідну землю. Вічна пам’ять нашим загиблим героям!

 

Заступник з ВР Антончук  А. В.

 

 

Переглянути фотографії

17 лютого в школі відбувся вечір поезії «На крилах кохання», який підготували й провели учні 9-А класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури, класного керівника Пікуль Л.І.

 На вечорі декламувалась інтимна лірика зарубіжних поетів, розповідалося про кохання у житті й творчості митців. Присутні мали змогу насолоджуватися красою поетичного слова Данте Аліг’єрі, Франческо Петрарки, Вільяма Шекспіра, поетів Близького Сходу Омара Хайяма, Рудакі, поетів-романтиків Байрона, Гейне, Міцкевича, Пушкіна, порівняти їх із інтимною лірикою українських поетів Л.Костенко, М.Вінграновського.

Нікого не залишили байдужими поезії у виконанні С.Смаль, М.Усік, Іл.Кузьмич, Б.Кузьмич, В.Шептура, Ю.Федік, Ів.Кузьмича, Б.Войчука М.Оліферчук, М.Гноянець, Т.Федік, А.Оліферчука. Учні демонстрували не тільки виразність читання, а й сценічні уміння. Вони майстерно втілювались в художні образи, передаючи своєю грою палкі почуття героїв Біблії та зарубіжної класики: Соломона і Суламіфи            (Кузьмич Ів. і Усік М.), Ромео і Джульєтти (Войчук Б. і Смаль С.), Лейли і Меджнуна (Заєць М. і Ісаєв Д.), Есмеральди й Квазімода (Федік Ю. і Шептур В.)

На вечорі звучали безсмертні романси на слова О.Пушкіна «Я помню чудное мгновенье», «Я вас любил», пісні «Эхо любви», «Bell» у виконанні С.Смаль.        

 

 

Переглянути фотографії

15 лютого 2017 р. -  проведено загальношкільну тематичну лінійку-реквієм «Одвічний біль…» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учні 10 класу ознайомили дітей з однією із трагічних сторінок історії, через поезію, пісні, спогади учасників тих подій, донесли до юних сердець, що будь-яка війна -  це безумовно, катастрофа для людства.

26 січня 2017 року в школі відбулося засідання зонального методичного об'єднання вчителів географії, економіки та природознавства. Були присутні 7 членів. Вчитель Оліферчук Оксана Степанівна провела урок в 6 класі на тему "Атмосферний тиск". Пугач Роман Іванович - у 8 класі на тему "Річки". Дотримуючись запропонованої теми засідання на уроках розв'язувались географічні задачі. В ході засідання були підняті питання місця і ролі географічних задач в структурі уроку і взагалі при вивчені предмета, значення і важливість підготовки до сертифікації вчителів та електронної атестації. Був проведений майстер-клас на тему, як створити персональний он-лайн ресурс.

 

 

Переглянути фотографії

12 січня 2017 року в місті Камінь - Каширський в приміщенні БДЮТ відбувся районний конкурс «Срібні дзвіночки». Нашу школу представила учениця 9-А класу  Смаль Світлана. Вона гарно виконали сучасну патріотичну пісну «Дай Боже сили нашим солдатам» слова і музика Христини Панасюк. Журі оцінили  старання нашої учасниці, відзначивши її ІІІ місцем.

Антончук А. В.

 

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у Піщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Активно працювали школярі у «Майстерні Діда Мороза», учні молодшої, середньої і старшої вікової категорії прикрасили класи, коридори школи новорічними сніжинками (учнівське самоврядування).

Дні Новорічного настрою, що розпочалися 29 грудня запам'яталися учням 1 -2 класів, дітям підготовчої групи, які першими розпочали парад новорічних святкувань. “Новий рік дарує казку” під такою назвою пройшов відкритий виховний захід у цих класах (підготували учні 6, 8, 9-А класу, педагог-організатор Демидюк Т. С та Оліферчук О. С.).

30 грудня “Новий рік дарує казку” відбулося і для 3, 4, 5, класів у сільському будинку культури.

Новорічні свята — це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 6, 7, 8, 9-А, 9-Б, 10, 11 класів під керівництвом Оліферчук О. С., та Демидюк Т. С. 30 грудня пройшов новорічний вечір відпочинку для учнів старших класів, на яких учні представляли театральні вистави, проводили конкурси, співали і танцювали.

Завдяки педагогам і вихованцям школи учні 1-5 класів змогли поринути у світ казки, прийняти участь у хороводах, піснях-розважанках (розучених з Антончук А. В.), естафетах і конкурсах.

Завдяки місцевим підприємцям діти отримали подарунки, солодощі. Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.

Новорічні свята запам'ятаються як і дітям, так і вчителям нашої школи.

 

 

 

 

Переглянути фотографії

19 грудня — це світле та радісне свято, сповнене особливим теплом. Святий Миколай — один із найбільш шанованих християнських свят, з ім'ям якого пов'язані почуття милосердя справедливості та добра. Його здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи, - дітей.

 

З нагоди святкування Дня Святого Миколая, у Піщанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбулося свято для молодших школярів “З Миколаєм вас, малята”. Учні 6-го класу читали вірші, співали пісні, в кінці свята діти отримали подарунки від фонду “Волинська родина”.

 

 

 

Переглянути фотографії

 

 

 

 

  Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформував положення про права людини.

 

В ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Піщане 10 грудня 2016 року — проведено загальношкільну тематичну лінійку “Права людини та дитини”. Учні 6 класу назвали основні права дитини, учні 8 класу розповіли про обов'язки, які повинні виконувати усі діти, адже окрім прав кожна дитина має обов'язки.

 

 

 

Підготувала: Демидюк Т.С.

 

Переглянути фотографії

 

 

Звіт про вшанування пам'яті жертв голодоморів 1921 — 1922  рр. 1932 — 1933 рр. 1946 — 1947 рр. в Україні.

 

28 листопада 2016 року було проведено лінійку до Дня Голодомору в Україні. З  метою вшанування пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Лінійку відкрила педагог-організатор — Демидюк Тетяна Степанівна, яка сказала , що ми всі зібралися для вшанування памяті жертв голодоморів в Україні.

Ведучі, Смаль Світлана та  Кузьмич Ілона ( учениці 9-А) розповідають про долю людей, які жили у ті страшні часи. Учні 9 - А класу читають вірші про голодомор.

Ведучі закликають всіх присутніх пом'янути жертв голодомору хвилиною мовчання. Розповідають як і коли слід вшановувати всіх загиблих, про те що по всій Україні 26 листопада 2016 р. відбувається акція “Запали свічку”, до якої приєдналися і ми. 

Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

 

 

Підготувала:

Демидюк Т. С.

24 листопада 2016 року в місті Камінь-Каширський в приміщенні БДЮТ відбувся районний конкурс « Ми – твоє майбутнє Україно». Нашу школу представив вокальний ансамбль «Червона калина» у складі: Смаль Світлана, Деркач Софія, Оліферчук Олександр, Юянець Анастасія, Кузьмич 

Валентина, Приймак Катя,Федік Юля, Кузьмич Ілона, Усік Мирослава, Гноянець Мирослава. Керівник: Антончук Альона Володимирівна.

 Діти гарно виконали сучасну пісну «Незнайомий брат» слова і музика

 Віктора Винника. Журі оцінили виступ ансамблю, відзначивши їх ІІІ місцем.

 

 

Переглянути фотографії

 

Переглянути відео

 

Указом Президента України від 13 листопада 2014 р. з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересівУкраїни та її європейського вибору,  в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначатиметься щорічно 21 листопада.

В Піщанській загальноосвітній школі І — ІІІ ступенів до Дня Гідності та Свободи було проведено загальношкільну лінійку, мета якої — вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Лінійку відкрила вчитель історії та права, Пугач Марія Семенівна, яка в доступній формі пояснила дітям, що таке гідність та свобода, для кожного громадянина нашої держави, які права та обов'язки має кожна людина.

 

Проникливо та схвильовано учні 6 — го класу читали вірші про героїв, звернення до матерів, які вже не побачать своїх синів.

 

Ще довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а  ті своїм дітям спогади про тих, кого було вбито на майдані, тих, хто залишив земне життя у 2013 — 2014 рр. Це наша  Небесна сотня. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужого жодну душу.

Хвилиною мовчання діти вшанували память Героям Майдану і воїнам — захисникам України, які загинули за світле майбутнє України під час проведення на Сході України АТО.

 

 

Підготувала: Демидюк Т. С.

 

Переглянути фотографії

 

 

 16 листопада 2016 року в школі було проведено загальношкільну лінійку «Толерантність українців» (до Міжнародного дня толерантності), яку підготували учні 9-Б класу з педагогом-організатором Демидюк Т. С.

На сайт Тиждень укр. мови    

Згідно з планом  роботи школи   на 2016/2017 н. р., на виконання наказу по школі   від 05.11.2016 року № 101,  з метою прищеплення любові  до рідної  країни, мови, розвитку творчих здібностей, естетичних смаків, прояву інтересу до предмета, з 07 листопада по 11 листопада  2016 року проходив  науково-методичний   предметний Тиждень української мови  і літератури .

Почався тиждень з лінійки, на якій було оголошено план роботи, заходи та очікувані результати. У проведенні тижня взяли участь учні 4 – 11 класів. Протягом Тижня були проведені заходи: 

       - Конкурси-жарти  «Веселі хвилинки від Веселинки» (4 кл.);

       - Конкурс читців творів Т. Г. Шевченка (6-8 кл), в якому І місце виборола учениця 8 кл. Федік Тетяна, ІІ місце – Смаль Ярослава, 6 кл., ІІІ місце – Мельник Ілона, 7 кл. 

- «Знавців рідної мови» (команда «Козачки» і «Україночки»,6кл.). Виграла команда хлопців «Козачки»  з рахунком   58 і 37 балів. Найактивнішими учасниками були: Кузьмич Богдан, Оліферчук Дмитро, Прусік Ярослав, Бігун Вікторія, Федік Мирослава, Черняк Світлана.

- Вікторина «У ріднім слові -  цілий світ» (7 кл., команди «Жайворонок» і «Червона калина»). Активні учасники: Кузьмич Іван,  Заєць Андрій, Федік Андрій, Кузьмич Анастасія, Кузьмич Мирослава. Рахунок 16 і 13 балів.

 Конкурс знавців літератури «Сторінками прочитаних творів». Кращими знавцями  літературної казки виявилися учні 4 класу: Монець Олександр, Пугач Олесь, Федік Петро, Кузьмич Богдана, Оліферчук Ольга. 

- Конкурс малюнків до творів.  І місце  серед учнів початкових класів – Кузьмич Богдана, 4 кл.; серед учнів  старших класів – Оліферчук Андрій, 9-А кл. 

- Конкурс  «Творчих успіхів». Найкраще склали поезію учениця 11 класу Смаль Ольга («Легкоатлети»),  Смаль Світлана, 9-А кл («Іде війна»), та Федік Юлія, 9-А кл. («Україна - наша Батьківщина», «Казкова країна»).

- У «Малюнковому вернісажі» перемогла  учениця 7 класу Свентій Марія, розгадавши всі назви до творів.

У кінці тижня всіх переможців було нагороджено грамотами відповідно до результативності в конкурсах та вікторинах. Грамоти отримали й окремі учні, які були найактивнішими учасниками. 

 

 

Переглянути фотографії

 

 

 9 листопада 2016 року в школі було проведено загальношкільну тематичну лінійку до 40-річчя від дня створення УГГ, яку підготували учні 9-Б класу з педагогом організатором Оліферчук О. С.

 

 

 

 

27 жовтня 2016 року на базі ЗОШ  І- ІІІ ступенів с. Піщане відбувся  районний семінар-практикум вчителів початкових класів  з теми «Модернізація  початкової  освіти на засадах  компетентнісного   підходу». В семінарі взяли участь  методист  відділу освіти Камінь-Каширської РДА   Ніщик  М. В.,  вчителі  3-іх класів  шкіл району. Вони мали змогу  ознайомитися  з навчальним середовищем та відеопрезентацією навчального закладу (заступник  директора з НВР Федік Л. І., вчитель  географії  Пугач Р. І). У ході  семінару  було презентовано  систему  роботи вчителів з питання  компетентнісного  підходу   в умовах  оновлення  української школи; акцентовано  увагу  на  можливостях використання  мультимедійних засобів та  інтерактивних  технологій для  формування  ключових компетентностей  учнів  на різних  етапах уроку. Зокрема, вчителем Дівончик К. В. проведено  інтегрований  урок літературного читання та української мови у 3 класі з теми: «Яку дружбу заведеш, таке й життя поведеш. Брати Грім «Бременські музиканти». Пряме й переносне значення слів.   Синоніми та  антоніми.  Вчителем Шпанчук Р. І. під час тренінгу-практикуму було поглиблено розкрито питання семінару, визначено і проаналізовано основні ключові  освітні   компетентності, які є  найважливішими для молодшого школяра, визначено умови, які потрібно створювати  для запровадження  та удосконалення  компетентнісного підходу  в освіті  молодших школярів. Учителі практично створювали  зразок моделі  ідеального учня, давали оцінку ключовим компетентностям, визначали  форми і методи інтерактивного навчання. 

 

      Під час презентації  інформаційно-пошукового  проекту «Люблю  Вітчизну  я свою – вона найкраща  в світі» під керівництвом  вчителя музики Антончук А. В.  діти  показали   щиру  любов, відданість Батьківщині через зворушливі слова, мелодійні пісні  про Україну, через які довели, що вони – справжні  патріоти  неньки –України.

 

 

Переглянути фотографії

 

 

 

 

 Про підсумки проведення місячника « Увага. Діти на дорозі!»

Відповідно до річного плану роботи Піщанської ЗОШ І — ІІІ ступенів та з метою збереження життя та здоров'я школярів під час дороги зі школи додому, закріплення знань правил дорожнього руху та їх практичного застосування з 01.09 по 30.09 у навчальному закладі проходив місячник “ Увага. Діти на дорозі!”. В рамках місячника всі класні керівники провели єдиний урок з правил дорожнього руху, учні намалювали схему руху “Безпечна дорогазі школи додому” та взяли участь в класних вікторинах та інформаційних іграх на дану тематику.

 Особлива увага була звернена  на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

Дуже цікаво пройшли «п'ятихвилинки» у 1 - 4 класах, де педагоги-організатори, в доступній формі,  розповіли дітям як треба переходити вулицю і в яких місцях. Перегляд мультиплікаційних фільмів викликало цікавість в дітей молодшого шкільного віку, вони дізналися більше про те, як правильно поводити себе на вулицях селища. Учні 3-4 класів поширили свої знання з ПДР, беручи участь у вікторині. Таке обладнання та наочність як мультимедія, малюнки допомогли учням зрозуміти зміст поставлених запитань. А відповіді, які звучали з вуст учнів були абсолютно правильні. Це говорить про те,  що робота  дає позитивні результати у засвоєння учнями правил дорожнього руху.

З 12.09.2016 по 16.09.2016 року у школі проходив тиждень знань правил дорожнього руху на тему «Дорожня грамота».

А розпочався Тиждень єдиним уроком по класам «Будь на дорозі обережним», під час якого класні керівники пригадали з учнями правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та водіїв.

Успішно пройшов конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух», серед учасників 1-5 класів. Багато учнів виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві. Малюючи тротуари, дорожні знаки, пішоходів на проїжджій частині діти висвітлювали свої ідеї, оригінальність, фантазію. Небайдуже ставлення батьків до виховання та розвитку своїх дітей допомогло більш творчо та серйозно розкрити зміст теми малюнка.

Хвилини спілкування, які були проведені у 9-11 класах показали, що учні мають достатній рівень знань про те, де в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших.

Протягом місяця та тиждня  проводилися тематичні години з правил дорожнього руху (1 — 11 класи). Гра “Азбука безпеки на дорозі” (5 — 6 класи). 

Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Рух-  це життя, - сказав філософ древній…

Це шлях до того, щоб пізнати світ,

Дорожній рух – це складова прогресу,

Що формувався довгі сотні літ.

Дорожній рух – це швидкість в плині часу.

Дорожній рух – як помічник  людини.

Та небезпечний він без правил траси,

І пам’ятати слід про це щоднини!

 

 

Переглянути фотографії

 

 

Свято  в школі

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

     Відбулося таке свято і в нашій школі. В  святково прикрашеному організаторами (Оліферчук О. С., Демидюк Т. С.)  класі, зібрався весь педагогічний колектив, а учні подарували  чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядачів були представлені веселі сценки з учнівського життя, в яких брали участь учасники вокально-хорового гуртка «Червона калина»( керівник Антончук А. В.) Найменші школярики виконали цікаву пісню „Добрий день… ”, гурток

 « Сувенір» порадував вчителів гарними квітами( керівник Мельковська В. В.). 9-Б клас на чолі із Демидюк З. А. привітали піснею «Літа минають» запрошену Савонюк А. П. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники  школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. По завершенню свята директор школи Демидюк С. С. подякував учням за прекрасні вітання! Дуже приємним сюрпризом для працівників освіти було вітання із БК (керівник Заєць С. В.) , а також гарно привітав освітян сільський голова

 Смаль Р. П., відзначивши найактивніших вчителів грамотами.

   День самоврядування пройшов на вищому рівні: загальношкільна лінійка, представлення директора ліцею, заступників, вчителів, після чого всі розійшлися по класам на уроки. Хочемо побажати всім працівникам освіти 

     Щастя і здоров’я міцного! 

     Учнів вдячних! 

     Чистих світанків, 

     Сонячних ранків! 

     Промінь сонця 

      в кожне віконце! 

     Ніжної ласки, 

     Душевної казки, 

     Щастя без ліку 

     І довгого віку! 

 

Переглянути фотографії

 

З 12.09. по 16.09.2016 року відбулись фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові та інформаційно-просвітницькі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня відповідно до положення про Всеукраїнський Олімпійський урок. 

Були проведені змагання з підтягування (хлопці 9-А, 9-Б класи), піднімання тулуба з положення лежачи (дівчата 9 –А, 9-Б класи), конкурс на знання історії «Олімпійських ігор» (6-8 класи), легкоатлетичі змагання (5-11 класи). На проведення Олімпійського уроку був запрошений сільський  голова Смаль Р. П.

Найактивніші учасники, переможці були нагороджені грамотами та призами на спонсорські кошти від Заєць І. Г.

 

Переглянути фотографії